wtorek, 7 stycznia 2014

Podsumowanie Roku

W związku z tym że pożegnaliśmy już stary 2013 rok postanowiłam zrobić podsumowanie najchętniej czytanych postów...
Nie uważam, że 2013 rok należał do złych, był jednym z lepszych w moim życiu...Dużo mnie nauczył, poznałam wspaniałych ludzi i mam nadzieje że nasze przyjaźnie przetrwają najgorsze czasy, zmieniłam swoje podejście do wielu rzeczy, wzrosła moja samoocena. I przede wszystkim patrze w przyszłość z optymizmem.Mam wiele oczekiwań, planów i postanowień związanych z 2014 rokiem, sukcesywnie staram się już teraz wprowadzać je  w życie, mam nadzieje że starczy mi siły woli i determinacji w dotrzymaniu postanowień.

Mimo burzliwego końca i początkowi nowego roku , nie żegnam się z wami a wręcz przeciwnie nadal będę kontynuowała swoja przygodę z gotowaniem starając się robić to jak najlepiej i przede wszystkim uczyć się od was nowych, wspaniałych rzeczy...I mam nadzieje że pozostaniecie ze mna jeszcze jakiś czas ;)

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE POSTY:

1. Pasztet Wegetariański  http://kulinariada.blogspot.com/2013/06/pasztet-wegetarianski.html12. Szarlotka z Budyniem  http://kulinariada.blogspot.com/2013/10/szarlotka-z-budyniem.html


13. Ser Żółty Panierowany   http://kulinariada.blogspot.com/2013/07/ser-zoty-panierowany.html


14.Mufinki z Krówką  http://kulinariada.blogspot.com/2013/10/muffinki-z-krowka.html

15. Deserek w Czekoladowym Kubku http://kulinariada.blogspot.com/2013/07/deserek-w-czekoladowej-szklaneczce.html1 komentarze :

  1. Anonimowy1/07/2014

    ooooo fajne podsumowanie...zapisałam kilka smakołyków do wypróbowania...;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że poświeciłeś chwile czasu by dobrnąć do końca postu ;) Jeśli Ci się podobało to pozostaw po sobie jakiś ślad....A odwiedzę Cię i ja ;*

© Na Końcu Języka , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena